Fonn, revalideren bij kanker Ga naar de homepagina van FONN

 

Fysiotherapie Oncologie Netwerk Noord Deelnemende Fysiotherapiepraktijken
Annen (1)
Appelscha (1)
Assen (9) Beilen (2)
Borger (1)
Norg (1)
Smilde (1)

 

Annen

Appelscha

Carras Fysiotherapie
Westerveld 4, 9468GP Annen
Telefoonnummer: 0592 274427
Website: www.carrasfysiotherapie.nl
Gerard Carras: g.carras@wxs.nl
Fysiotherapie Appelscha
Vaart z.z. 56, 8426AG Appelscha
Telefoonnummer: 0516 431946
Website: www.fysiotherapieappelscha.nl
Sjoukelien van der Kooi: info@fysiotherapieappelscha.nl
Marjan van der Kooi
Dorothé van der Kooi

Assen

 
AFP Fysiotherapie
Zuidersingel 18, 9401KB  Assen
Tel: 0592 316920
Website: www.afp-fysiotherapie.nl
Anneke Stoker-De Boer: Anneke.stoker@afp-fysiotherapie.nl
Nils vd Velde
Tom Stegeman
Bakker en Linneman fysiotherapie
Molenstraat 262, 9402JW Assen
Tel: 0592 376620
Website: www.assennoord.nl
Lucie Bakker: L.bakker@assennoord.nl
Marlies Linneman
Fysiotherapiepraktijk Peelo
Scharmbarg 41, 9407EA Assen
Tel: 0592 344708
Website: www.fysiotherapiepeelo.nl
Irma Beltman: info@fysiotherapiepeelo.nl
Hillida de Vries
Molengaard
Molenstraat 271, 9402JR Assen
Tel: 0592 346263
Website: www.molengaard.nl
Marie-Floor Siebbeles: mf.siebbeles@molengaard.com
Oedeem-fysiotherapie Jansen
Amerikaweg 80, 9407TM Assen
Tel: 06 40300250
Website: www.ofj.nl
Tineke Jansen: OFJ@online.nl
Paramedics Assen
Bremstraat 21, 9404GA Assen
Tel: 0592 311161
Website: www.paramedics.nl
Sylvia Weerman: s.weerman@paramedics.nl
SKS Fysiotherapie
Thorbeckelaan 201, 9402DA Assen 
Transportweg 8, 9405PR Assen
Tel: 0592 343910
Website: www.sks-fysiotherapie.nl
Sijbranda Visser: info@sks-fysiotherapie.nl
Mareike Schöneberger: info@sks-fysiotherapie.nl
Van der Knaap en Postmus fysiotherapeuten
Thorbeckelaan 201, 9402DA Assen
Tel: 0592 354151
Website: www.fysiovanderknaappostmus.nl
Ivy Bokkers: ivy@fysiovanderknaappostmus.nl
Karin Postmus: karin@fysiovanderknaappostmus.nl
Wilhelmina Ziekenhuis Assen
Europaweg-zuid 1, 9401RK Assen
Website: www.wza.nl
Baukje Bonnema: baukje.bonnema@wza.nl
Laura Almoes: laura.almoes@wza.nl
Annette Oosting: annette.oosting@wza.nl
Azra Corovitz: azra.corovic@wza.nl
Erna van Kampen: erna.vankampen@wza.nl
 

Beilen

 
Fysiotherapie de Vonderkampen
De Vonderkampen 134A, 9411RG Beilen
Tel: 0593 524616
Website: www.fysiotherapiedevonderkampen.nl
Wendy Oosterbroek: info@fysiotherapiebeilen.nl
Fysio Centrum Beilen
Schoolstraat 6, 9411PB Beilen
Tel: 0593 524059
Website: www.fysiocentrumbeilen.nl
Tessa Eisen: info@fysiocentrumbeilen.nl
Simone den Hartog Jager-Landstra
Marleen Mennes

Borger

Norg

BdBfysiotherapie
Hoofdstraat 32, 9531AG Borger
Tel: 0599 236389
Website: www.fysiotherapieborger.nl
Carolien Knipscheer: info@fysiotherapieborger.nl 
Praktijk de Roef
Eenerstraat 52a, 9331HD Norg
Tel:  0592 613010
Website: www.praktijkderoef.nl
Jos Velema: jos@praktijkderoef.nl

Smilde

 
Fysiotherapiepraktijk Betsema en Stroetinga
De Sluiskampen 42, 9422AP Smilde
Tel: 0592 414188
Website: www.fysiosmilde.nl
Gery Ruitenbeek – Roessink: info@fysiosmilde.nl
 
   

top